Termékek Menü

Brufen cukormentes 40 mg/ml belsőleges szuszpenzió (100ml)

Brufen cukormentes 40 mg/ml belsőleges szuszpenzió (100ml) Katt rá a felnagyításhoz
Ár:
1.790 Ft
A Brufen cukormentes lázcsillapító szirup koncentráltan tartalmazza az ibuprofén hatóanyagot (40 mg/ml), így a pici betegeknek csak nagyon kis mennyiségre van szükségük belőle, miközben a nagyobbaknak sem kell több kanálnyi mennyiséget bevenniük a gyógyuláshoz.
Brufen® cukormentes 40 mg/ml belsőleges szuszpenzió ibuprofén tartalmú, vény nélkül kapható gyógyszer.
BR/MAY/15/09
Elérhetőség: Raktáron
Gyártó: Mylan
EP kártyára megvásárolható
Menny.:db
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét


Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő