Termékek Menü

Flunathan Sandoz1000 mg/12,2 mg por belsőleges old (10x)

Flunathan Sandoz1000 mg/12,2 mg por belsőleges old (10x) Katt rá a felnagyításhoz
Ár:
1.664 Ft
Megfázás és influenza orrdugulással is együttjáró tüneteinek (fájdalom, láz) rövidtávú kezelésére.
Elérhetőség: Raktáron
Gyártó: Sandoz Hungária Ker. Kft.
EP kártyára megvásárolható
Menny.:db
Leírás

Megfázás és influenza orrdugulással is együttjáró tüneteinek (fájdalom, láz) rövidtávú kezelésére.

Adagolás:
Felnőttek és 16 évesnél idősebb serdülők Egy tasak tartalmát egy bögre (250 ml) forró, de nem forrásban lévő vízben kevergetve feloldani. A dózis 4-6 óránként ismételhető. 24 órán belül négy adagnál több nem alkalmazható.

Összetétel:
Tasakonként: paracetamol: 1000 mg fenilefrin-hidroklorid: 12,2 mg (10,0 mg fenilefrinnek megfelelő) Ismert hatású segédanyagok: szacharóz: 3,82 g aszpartám (E951): 35 mg szorbit (E420): 1 mg

Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét


Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő