Termékek Menü

Láz és Fájdalomcsillapítók

Nézet:
Rendezés:
Teva-Ibuprofen alkalmas az enyhe-, illetve közepesen erős fájdalom, pl. fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalmak, valamint a megfázáshoz társuló láz és fájdalom kezelésére.
1.166 Ft

Tablettaszerkezetének köszönhetően gyorsan csillapítja a fejfájást (felezve már 6 éves kortól (v. 20 ttkg-tól). Vény nélkül kapható láz- és fájdalomcsillapító gyógyszer. Hatóanyag: ibuprofen

868 Ft

A gyógyszerkészítmény speciálisan gyermekeknek szánt eper ízesítésű láz- és fájdalomcsillapító készítmény. Alkalmas a fertőző betegségek és a védőoltások következtében kialakuló láz gyors és hatékony csökkentésére, valamint enyhe és mérsékelt fájdalom gyors és hatékony csillapítására olyan esetekben, mint meghűléses és influenza-szerű tünetek, torokfájás, fogzási fájdalom, fog-, fül-, fejfájás, zúzódások és rándulások.

1.430 Ft
A Rubophen tabletta hatóanyaga, a paracetamol, láz-és fájdalomcsillapító hatású gyógyszer.
1.969 Ft 1.575 Ft

A Dolgit Max 800 mg filmtabletta hatóanyagként ibuprofént tartalmazó nem szteroid gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító gyógyszer.

2.357 Ft
Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta acetilszalicilsavat tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcsökkentő és lázcsillapító hatású.
2.546 Ft

Az Algoflex Rapid hatóanyaga az ibuprofén a nem-szteroid gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik, amelyek a szervezetnek a fájdalomra, gyulladásra és lázra adott reakciójának megváltoztatásával biztosítanak enyhülést

2.083 Ft
Az acetilszalicilsav a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik. Alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak esetében, mint fejfájás, fogfájás, megfázás okozta torokfájdalom, hátfájás, ízületi és izomfájdalmak; továbbá lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására.
2.020 Ft

Nem megfázásos időszakban: "Enyhe és középerős fájdalmak, pl. fejfájás, fogfájás, hátfájás, ízületi fájdalmak valamint lázcsillapítás és hűléses megbetegedések kezelésére" Megfázásos időszakban:  Lázcsillapítás és hűléses megbetegedések, valamint enyhe és középerős fájdalmak kezelésére.

836 Ft
Az új Advil Cold bevont tabletta speciálisan az influenza és a nátha kellemetlen tüneteinek enyhítésére kifejlesztett gyógyszer. Az ibuprofen és a pszeudoefedrin hatóanyagok kombinációjával hatékonyan csökkenti a lázat, mérsékli az orr és az orrmelléküregek dugulását, csillapítja a fájdalmat és gyulladásgátló hatású. Már egy tabletta is érezhetően csökkenti a megfázásos és influenzás tüneteket, javítja a közérzetet!
1.745 Ft

A Spedifen (ibuprofen-arginin) olyan fájdalomcsillapító granulátum, mely vízoldékony formában tartalmazza a hatóanyagot, ezért bizonyítottan gyorsabban szünteti meg a fájdalmat, mint a hagyományos ibuprofenek. Vény nélkül kapható gyógyszer.

1.241 Ft

Az Aspirin Complex Forró Ital granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik.

1.916 Ft
A megfázás és az influenza tüneteinek enyhítésére, mint a fájdalom (fejfájás, torokfájás, izom- és ízületi fájdalom), láz, hidegrázás, orrfolyás, orrdugulás, orrnyálkahártya-gyulladás, és sinusitis.
1.475 Ft

A gyógyszerkészítmény csökkenti a fájdalmat és a lázat, mérsékli a gyulladást. Gyorsan és hatásosan csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, a reumás- és izomfájdalmakat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalmakat, a meghűléses és influenzás tüneteket. Hatásos lázcsillapító is.

1.088 Ft
A gyógyszerkészítmény hatása kettős, egyszerre csillapítja a fájdalmat és mérsékli az orrnyálkahártya duzzanatát, vérbőségét. Megfázás, influenza és influenzaszerű megbetegedések kezelésére alkalmazható. Gyorsan és hatékonyan csökkenti az orr és az orrmelléküregek dugulását és az orrfolyást, enyhíti a betegséggel járó fájdalmat, fejfájást, csillapítja a lázat és a torokfájást.
1.979 Ft
A gyógyszerkészítmény gyermekeknek szánt, eperízesítésű láz- és fájdalomcsillapító készítmény. Alkalmas a fertőző betegségek és a védőoltások következtében kialakuló láz gyors és hatékony csökkentésére, enyhe és mérsékelt fájdalom csillapítására olyan esetekben, mint torokfájás, fog-, fül- és fejfájás, továbbá az influenza-szerű tünetek, egyéb kisebb fájdalmak pl. rándulások, zúzódások enyhítésére.
1.565 Ft
Az Algoflex Rapid fejfájás, migrén, fogfájás, hátfájás, menstruációs fájdalom, izomfájdalmak, neuralgiás fájdalmak, nem súlyos arthritis, reumás fájdalmak, meghűléses betegségek és influenza során fellépő láz tüneti enyhítésére szolgál.
1.673 Ft
A Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz felnőttek és 12 éves vagy annál idősebb serdülők számára az influenza és a megfázás főbb tüneteinek, mint pl.
2.057 Ft
Hosszan tartó megoldás mozgásszervi panaszokban!
Mozgásszervi panaszoknál nemcsak a fájdalom csillapítására, hanem a gyulladás csökkentésre is szükség van. Ebben nyújt komplex segítséget a 800 mg ibuprofént tartalmazó Brufen tabletta. Csak két tabletta*, naponta egyszer!

*Szükség esetén az adag legfeljebb napi 3 tablettára növelhető, két részre elosztva.

A Brufen 800 mg retard tabletta vény nélkül kapható, ibuprofén hatóanyagú gyógyszer.
BR/MAY/15/10
2.453 Ft

A gyógyszerkészítmény hatása kettős, egyszerre csillapítja a fájdalmat és mérsékli az orrnyálkahártya duzzanatát, vérbőségét. Megfázás, influenza és influenzaszerű megbetegedések kezelésére alkalmazható. Gyorsan és hatékonyan csökkenti az orr és az orrmelléküregek dugulását és az orrfolyást, enyhíti a betegséggel járó fájdalmat, fejfájást, csillapítja a lázat és a torokfájást.

1.229 Ft

A Dolgit Akut 400 mg lágy kapszula a hatóanyag ibuprofént oldott formában tartalmazó nem szteroid gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító gyógyszer.

1.628 Ft
Az orr és az orrmelléküregek dugulásával járó megfázás és az influenza tüneteinek - mint például fájdalom, fejfájás, láz, torokfájás - enyhítésére.
1.430 Ft
Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta acetilszalicilsavat tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcsökkentő és lázcsillapító hatású.
1.538 Ft

A Rubophen tabletta hatóanyaga, a paracetamol, láz-és fájdalomcsillapító hatású gyógyszer.

1.425 Ft 1.139 Ft
Megfázás és influenza orrdugulással is együttjáró tüneteinek (fájdalom, láz) rövidtávú kezelésére.
1.535 Ft
A Neo Citran belsőleges por felnőtteknek a megfázás következtében kialakuló torokfájás, láz, nátha, fejfájás és végtag-, ill. izomfájdalom kezelésére szolgáló gyógyszer. E gyógyszerrel Ön enyhe, múló panaszokat kezelhet orvosi felügyelet nélkül.
2.051 Ft
A Coldrex tabletta felnőttek és 12 éves vagy annál idősebb serdülők számára az influenza és a megfázás főbb tüneteinek, mint pl.
1.970 Ft

A Neo Citran Cold and Sinus a megfázás és az influenza tüneteivel, például fájdalommal, fejfájással és/vagy lázzal járó orrdugulás és melléküregi váladéklerakódás rövid távú enyhítésére alkalmazandó.

2.078 Ft

A Neo Citran belsőleges por felnőtteknek a megfázás következtében kialakuló torokfájás, láz, nátha, fejfájás és végtag-, ill. izomfájdalom kezelésére szolgáló gyógyszer. E gyógyszerrel Ön enyhe, múló panaszokat kezelhet orvosi felügyelet nélkül.

1.598 Ft
Az új Advil Cold bevont tabletta speciálisan az influenza és a nátha kellemetlen tüneteinek enyhítésére kifejlesztett gyógyszer. Az ibuprofen és a pszeudoefedrin hatóanyagok kombinációjával hatékonyan csökkenti a lázat, mérsékli az orr és az orrmelléküregek dugulását, csillapítja a fájdalmat és gyulladásgátló hatású. Már egy tabletta is érezhetően csökkenti a megfázásos és influenzás tüneteket, javítja a közérzetet!
998 Ft
A Coldrex tabletta felnőttek és 12 éves vagy annál idősebb serdülők számára az influenza és a megfázás főbb tüneteinek, mint pl.
1.223 Ft
Enyhe vagy közepes erősségű fájdalmak, illetve láz csillapítására 6 év feletti gyermekek és felnőttek részére.
769 Ft
A Panadol Rapid 500 mg filmtabletta hatóanyaga a paracetamol, amely fájdalom- és lázcsillapító szer.
725 Ft

Az ibuprofén az úgynevezett nem-szteroid gyulladásgátló készítmények (NSAID-ok) csoportjába tartozik. Ezek a gyógyszerek a szervezetnek a fájdalomra és lázra adott reakciójának megváltoztatásával biztosítanak enyhülést. A Nurofen Rapid 200 mg lágy kapszula könnyen lebomlik a szervezetben, és a kapszulából felszabaduló hatóanyag könnyen felszívódik, így gyorsan eljut a fájdalom helyére.

1.642 Ft
A Neo Citran belsőleges por felnőtteknek a megfázás következtében kialakuló torokfájás, láz, nátha, fejfájás és végtag-, ill. izomfájdalom kezelésére szolgáló gyógyszer. E gyógyszerrel Ön enyhe, múló panaszokat kezelhet orvosi felügyelet nélkül.
2.537 Ft

A gyógyszerkészítmény csökkenti a fájdalmat és a lázat, mérsékli a gyulladást. Gyorsan és hatásosan csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, a reumás- és izomfájdalmakat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalmakat, a meghűléses és influenzás tüneteket. Hatásos lázcsillapító is.

2.066 Ft
Megfázás és influenza okozta panaszok enyhítése, beleértve a fejfájás, egyéb fájdalmak, torokfájás, orrdugulás enyhítését és a lázcsillapítást.
2.057 Ft

A gyógyszerkészítmény csökkenti a fájdalmat és a lázat, mérsékli a gyulladást. Gyorsan és hatásosan csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, a reumás- és izomfájdalmakat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalmakat, a meghűléses és influenzás tüneteket. Hatásos lázcsillapító is.

881 Ft

Az ibuprofén a nem szteroid gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik, amelyek a szervezetnek a fájdalomra, gyulladásra és lázra adott kémiai válaszát tudják befolyásolni. A gyógyszerkészítmény speciálisan gyermekeknek szánt készítmény, mely csökkenti a fájdalmat és a lázat, mérsékli a gyulladást. A Nurofen 60 mg végbélkúp gyermekeknek alkalmas 

1.025 Ft